Action Learning

  • Místo konání

  • Region:
    Jihočeský kraj
  • Adresa:

Popis kurzu Action Learning

Učení lze definovat jako změnu v chování vyplývající ze zkušenosti.

Formální vzdělávací instituce jsou přínosem hlavně pro ty, kdo využívají jejich služeb. Avšak doba, kterou strávíte formálním vzděláváním (deset až dvanáct let) a vyšším vzděláváním (tři až šest let, pokud vůbec), reprezentuje pouze malý díl průměrné délky života.

Navíc většina těchto učebních zkušeností člověka potká v prvních dvaceti pěti letech života. Pro mnohé formální vzdělávání zcela skončí dříve, než začne jejich život v organizaci.

Absolvováním našeho semináře zjistíte, co je základem Action Learning a na jakém východisku je postaveno, jak se týká vašich osobních potřeb a potřeb organizace a jak jej využívat pomocí sady nástrojů.

 

PRO KOHO JE URČEN: 

Seminář je určen pracovníkům firem, pracovníkům obchodu, neziskovým a státním organizacím, kde je vyžadována změna v pohledu na vlastní úroveň vzdělání.

 

ČAS: 1denní seminář od 08:30 - do 16:00

POŽADAVKY-PODMÍNKY: bez podmínek

MÍSTO: Provozovna ELUKA – Strakonice, Písecká 904/2, 386 01 (vedle Mountfieldu)

CENA: obsahuje 10 % akční slevu pro tento rok (ceny jsou uvedeny bez DPH 21%)

 

DALŠÍ INFORMACE: 

Každý z účastníků získá lahev jakostního vína ZNOVÍN ZNOJMO s reklamním označením Quality Point ZDARMA

NOVINKA V SEMINÁŘÍCH – KAPACITY OMEZENY - NEVÁHEJTE

Všechny reservace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře.

Objednat účast na kurzu - Action Learning
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.