EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

Zoner InPage – Webové stránky pekn, jednoducho a rýchlo

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  3392494
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:

Popis kurzu Zoner InPage – Webové stránky pekn, jednoducho a rýchlo

Máte predstavu o tom, ako by mali vyzerať vaše webstránky, ale neviete, ako ich urobiť? Potrebujete vaše stránky často aktualizovať a máte obavy z toho, kto to bude robiť? Na internete nájdete službu, s ktorou vytvoríte vaše webstránky sami a tiež si ich sami budete aktualizovať. Príďte sa naučiť, ako si sami vytvoríte webstránky vrátane tabuliek, obrázkov a správne fungujúcich odkazov. Naučíte sa vytvoriť kontaktný formulár, cez ktorý vám používatelia môžu zasielať správy a dokážete k svojim stránkam pridať priestor pre komentáre užívateľov. Vstupné požiadavky na vaše počítačové znalosti sú nízke, stačí dobre ovládať klávesnicu, vedieť pracovať s prehliadačom internetovch stránok a vedieť vytvárať jednoduché dokumenty v textovom editore Word, Writer alebo v podobnom programe. Účastníci kurzu dostanú k dispozícii Zoner inPage Štart na 1 rok zadarmo. V prípade, že si sami zabezpečia doménu II. úrovne, môžu si nechať program zadarmo zvýšiť na Standard.
Objednat účast na kurzu - Zoner InPage – Webové stránky pekn, jednoducho a rýchlo
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.