Za hranice Excelu I.

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  DR.V.CLEMENTISA 10, BRATISLAVA
 • Termín

 • Termín zahájení:
  18.3.2019
 • Termín ukončení:
  19.3.2019
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  250 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 2EUR + DPH

Popis kurzu Za hranice Excelu I.

Ovládate Microsoft Excel a jeho využitie je vašim každodenným chlebom? Chcete sa naučiť tvoriť pokročilé analýzy bez nutnosti čokoľvek programovať? Chcete nahliadnuť za horizont a využiť Excel na maximum spolu so zapojením ďalších aplikácií? Analyzujete veľké objemy dát a čakáte na prepočet vzorcov s funkciou VLOOKUP? Sťahujete dáta pomocou MS Query, ale množstvo "JOIN-ov" v dotazoch vás čas od času zradí? Používate kontingenčné tabuľky, ale ich vyjadrovacia sila vám nestačí? Je najvyšší čas použiť Excel INAK. Náš nový kurz je určený všetkým pokročilým užívateľom, ktorí chcú využívať analytické možnosti dátovo zameraných serverových produktov Microsoft z prostredia aplikácie MS Excel 2013. Excel sám o sebe je silný analytický nástroj, ale pri využití nových PowerBI doplnkov sa možnosti Excelu zásadne rozširujú.
Objednat účast na kurzu - Za hranice Excelu I.
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace