Vyjednávanie a ovplyvňovanie podmienok spolupráce

  • Místo konání

  • Region:
    Bratislava
  • Adresa:

Popis kurzu Vyjednávanie a ovplyvňovanie podmienok spolupráce

Cíle kurzu

Dosahovat dohody ve složitějších kauzách a prostředí s mnoha vlivy, dosahovat dohody v situacích, kdy klient tlačí na cenu či řešení.

Obsah kurzu

+ Zahájení vyjednávání i v nepříznivé situaci+ Rozlišování pozičních požadavků a reálné zájmy klienta+ Techniky jak dospět k dohodě+ Techniky obrany proti manipulacím

Předpoklady

Žádné, kurz je součástí modulu Prodej ICT řešení.**Určeno pro:** Seniorní obchodníky, account manažery, projektové manažery, pre-sale konzultanty.**Způsob vedení kurzu:** účastníci získají kombinaci teoretického know-how a vlastního vyzkoušení technik přípravy a realizace vyjednávání, pracuje se s vhodnými případy z jejich vlastní praxe.

Studijní materiály

Účastníci dostanou vytištěné materiály ke školení.
Objednat účast na kurzu - Vyjednávanie a ovplyvňovanie podmienok spolupráce
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.