Unix shell - pokročilé skriptovanie

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  2692888
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:

Popis kurzu Unix shell - pokročilé skriptovanie

Kurz je určený skúseným správcom Unixových systémov. Na kurze sa naučíte pokročilé techniky spracovania súborov, spúšťanie externých programov, sieťové komunikácie, ďalej pracovať s reštriktívnymi shellmi, vzdialené skriptovanie pomocou rsh, rlogin a ssh. Ďalej sa na kurze preberá problematika spustenia procesov na pozadí a ich synchronizácia, písanie skriptov pre konzolu. V neposlednom rade sa zoznámite s konfiguráciou BASH, POSIX kompatibilitou atď.
Objednat účast na kurzu - Unix shell - pokročilé skriptovanie
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.