SharePoint 2019 - vývoj aplikácií I

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  3659858
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
 • Cena *

 • Cena:
  23000 Kč (katalogová cena pro Prahu), 23000 Kč (katalogová cena pro Brno), 800 EUR (katalogová cena pro Bratislavu)

Popis kurzu SharePoint 2019 - vývoj aplikácií I

Kurz je určený pre programátorov aspoň s minimálnou skúsenosťou s technológiou SharePoint, ktorí chcú získať ucelený prehľad o možnostiach programových úprav, rozšírení a využití SharePointu vo verziách 2019, 2016 a Online. V priebehu týždňového kurzu vás prevedieme všetkými hlavnými technológiami vývoja pre SharePoint, zoznámime vás so všetkými dostupnými API a naučíme vás upravovať SharePoint po stránke funkčnej aj vzhľadovej. S ohľadom na rozsah kurzu je nutné počítať s tým, že preberaná látka nejde do príliš veľkej hĺbky, ale absolvovanie kurzu prispeje predovšetkým k získaniu vedomostí potrebných pre ďalšie samoštúdium. Kurz predpokladá základné znalosti moderných webových technológí a základy programovania v .NET (C #), v jazyku JavaScript alebo TypeScript. Kurz nie je vhodný pre úplných začiatočníkov.
Objednat účast na kurzu - SharePoint 2019 - vývoj aplikácií I
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.