RPA - Robotická automatizácia procesov II

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  3817045
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:

Popis kurzu RPA - Robotická automatizácia procesov II

Procesná automatizácia pomocou robotov je v posledných rokoch stále väčším hitom a nejedna firma si už plne uvedomuje potenciál tejto technológie a vytvára vlastné tímy odborníkov. Na trhu je niekoľko dominantných RPA nástrojov a toto školenie je zamerané na jeden z nich - UiPath. V piatich dňoch sa bude môcť každý účastník školenia zoznámiť s UiPath z pohľadu vývojárov a získať tak všeobecné znalosti nielen o správe robotov, ale aj o spôsoboch vývoja a následnej správe robotov v tomto nástroji.
Objednat účast na kurzu - RPA - Robotická automatizácia procesov II
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.