EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

PRINCE2® 6th edition Foundation + Practitioner + certifikačná skúška

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  DR.V.CLEMENTISA 10, BRATISLAVA
 • Termín

 • Termín zahájení:
  9.3.2020
 • Termín ukončení:
  13.3.2020
 • Doba trvání:
  5 dní
 • Cena *

 • Cena:
  1330 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 0EUR + DPH

Popis kurzu PRINCE2® 6th edition Foundation + Practitioner + certifikačná skúška

Tento intenzívny 5-dňový kurz v sebe kombinuje kurzy PRINCE2® Foundation a Practitioner. V jednom týždni vám predstavíme metodiku riadenia projektov PRINCE2 podľa najnovšej verzie manuálu pre riadenie projektov PRINCE2 z roku 2017. Zároveň si ju prakticky vyskúšate a precvičíte. Zároveň si ji prakticky vyzkoušíte a procvičíte. V priebehu kurzu je možné zložiť medzinárodné certifikačné skúšky PRINCE2 Foundation (3. deň školenia) a PRINCE2 Practitioner (5. deň školenia) v anglickom jazyku. Výučba prebieha v českom alebo anglickom jazyku s použitím anglických materiálov a terminológie vzhľadom k jazyku certifikačnej skúšky.

Akreditované školenie PRINCE2® 6th edition Foundation + Practitioner + certifikačná skúška zaišťuje ict-123.com alebo ociris, akreditované PeopleCert Examination Institute.

Objednat účast na kurzu - PRINCE2® 6th edition Foundation + Practitioner + certifikačná skúška
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.