Oracle IT Infrastructure Learning Subscription

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  3817050
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:

Popis kurzu Oracle IT Infrastructure Learning Subscription

In today’s world it is often challenging to determine which products you should be using, how they work, which capabilities they offer, and how they can help you solve your business problems. It’s also difficult to find one solution that offers you access to all the learning you need to answer your questions, perform tasks, retrieve information about what’s new, help you solve for a given problem, and clue you in on which competencies are available to you.

To resolve this, Oracle University has created this complete Oracle IT Infrastructure Learning Subscription, a collection of content to help you find Oracle product and related information all in one place.

Review over 320 learning modules developed by Oracle experts with information ranging from administering network services to learning about Oracle Database machines and securing your data. This robust offering will not only provide you with a wide-range of informative lessons, it will also make available to you dynamic searching capabilities, hands-on-labs, expert insight testimonials, access to instructors, and the ability to track your progres.

Objednat účast na kurzu - Oracle IT Infrastructure Learning Subscription
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.