Oracle Database 12c: Introduction to SQL Ed 1

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava_GTT
 • Termín

 • Termín zahájení:
  2.3.2020
 • Termín ukončení:
  6.3.2020
 • Doba trvání:
  5 dní
 • Cena *

 • Cena:
  2250 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 0EUR + DPH

Popis kurzu Oracle Database 12c: Introduction to SQL Ed 1

Kurz Oracle Database: Úvod do SQL Vám pomáha písať poddotazy, kombinovať viac dotazov do jedného pomocou operátorov SET a reportovať zlúčené dáta pomocou skupinových funkcií. To a omnoho viac sa naučíte pomocou praktických cvičení. Naučíte sa ako zabezpečiť rýchly, spoľahlivý, bezpečný a ľahko spravovateľný výkon. Optimalizovať vyťaženosť databázy, znížiť náklady na IT a poskytnúť vyššiu kvalitu služieb umožnením konsolidácie na databázové cloudy. Tento kurz vám pomôže pochopiť pokročilé funkcie SQL. Funkcie vám pomôžu vyhľadať dáta a manipulovať s nimi v rámci databázy, používať slovník na náhľad metadát a generovať reporty ich schematických objektov. Do osnovy sú zahrnuté aj niektoré funkcie na prácu s dátumom a časom, ktoré sú v databáze Oracle k dispozícii. Tento kurz tiež popisuje ako využívať podporu regulárneho výrazu podpory v SQL. Hlavný vývojársky nástroj používaný v tomto kurze je Oracle SQL Developer. SQL* Plus je k dispozícii ako voliteľný nástroj. Kurz je vhodný pre užívateľov Oracle databázy 10g,11g a 12c. Poznámka: Tento kurz je kombináciou Workshopu I Oracle Database: SQL a Workshopu II Oracle Database: kurzy SQL.
Objednat účast na kurzu - Oracle Database 12c: Introduction to SQL Ed 1
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.