Online portfólio malej firmy

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  3432224
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:

Popis kurzu Online portfólio malej firmy

V priebehu kurzu sa dozviete všetko potrebné pre úspešný rozbeh, či obnovu firemnej online prezentácie a firemnej cloudovej kancelárie. Získate užitočné tipy k zabezpečeniu potrebných služieb a budete mať možnosť si ich prakticky vyskúšať. Naučíte sa ľahko získavať dáta od klientov a pracovať s nimi. Zistíte, kedy je možné web tvoriť svojpomocne a kedy je lepšie ho niekomu zadať. Naučíme Vás efektívne využívať možnosti Vášho webu a ďalších nástrojov. Ukážeme Vám, ako funguje online reklama a ako ju dobre vytvoriť, či zadať. V rámci kurzu Vám poskytneme konzultácie k efektívnemu využitiu jednotlivých prezentovaných nástrojov, odporučíme Vám, kde je možné využiť bezplatné nástroje a kedy sa naopak vyplatí si zaobstarať drahšie služby.
Objednat účast na kurzu - Online portfólio malej firmy
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.