MotivP Business Brunch® - Prevence ztráty nadšení

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis

  Od 90. let se jako jeden z prvních v českém a slovenském prostředí věnuje kognitivně behaviorální psychologii, kterou úspěšně propojuje s businessovým prostředím. Je to zkušený lektor, kouč a významný odborník v oblasti řízení lidských zdrojů, ale také úspěšný manažer. František Hroník založil vlastní vzdělávací společnost MotivP a byl dvakrát finalistou v soutěži Manažer roku (2008, 2012). V současnosti je jednou z největších osobností v oblasti psychologie práce v České republice i na Slovensku. Díky jeho progresivnímu přístupu ke vzdělávání také poprvé představil v českém a slovenském prostředí psychodiagnostiku online.

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislavský kraj
 • Adresa:
  Bratislava, Štúdio L+S, Námestie 1. Mája 5
 • Termín

 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  3
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu MotivP Business Brunch® - Prevence ztráty nadšení

Chceme mít co nejvíce lidí plápolajících nadšením. Jenže také řada lidí, když plápolá nadšením, může vyhořet. Je zřejmé, že problémy s vyhořením jsou v dnešní době žhavým problémem. Proto se budeme zabývat tím, jak předcházet ztrátě nadšení, resp. syndromu vyhoření, jak jej odlišit od vnitřní výpovědi a jaké jsou alternativy řešení. Podstatné je, že vyhořet může ten, kdo hořel. Jedná se tedy o pracovníky, kteří mají předpoklady i nadále být prospěšní, přinášet firmě hodnotu, i když momentálně se to tak nejeví. Samozřejmě náš přístup k prevenci je také zprávou pro druhé, jakou hodnotu přikládáme k tomu, co je pro nás nejcennější - lidi.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - agentura Motiv P s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a deset ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

agentura Motiv P s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Řehořova 14, 618 00, Brno

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace