Microsoft Word – pokročilé techniky

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  DR.V.CLEMENTISA 10, BRATISLAVA
 • Termín

 • Termín zahájení:
  8.4.2020
 • Termín ukončení:
  9.4.2020
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  180 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 0EUR + DPH

Popis kurzu Microsoft Word – pokročilé techniky

Kurz je určený pre skúsených užívateľov textového editora Microsoft Word, ktorí chcú/potrebujú program ovládnuť od A do Z a minimalizovať manuálne zásahy do dokumentov. Naučíme sa tvoriť štruktúrou bohaté dokumenty (zmluvy, ponuky, smernice, publikácie atď.), ktoré budú úspešne odolávať budúcim zmenám dokumentu, bez toho aby v dokumente vznikli nekonzistencie a chyby. V dokumentoch využijeme obsah, obsah, číslované nadpisy, číslované tabuľky, obrázky, grafy, vygenerujeme obsah, zoznam tabuliek, vytvoríme odkazy na kapitoly a objekty. Naučíme sa využívať výhody stĺpcovej sadzby, umiestňovať grafické prvky, tvoriť komplikované hlavičky a päty. V neposlednom rade sa naučíme generovať obálky, listy, štítky, ponuky i e-maily pomocou hromadnej korešpondencie.

Tento kurz je vhodný pro uživatele jakékoliv verze balíku Microsoft Office. Word je tak vyzrálá aplikace, že v jejím ovládání v posledních verzích nedochází k významným změnám. Na učebně budou přesto připraveny 3 poslední verze MS Office (2019, 2016 a 2013) pro případ, že by některý uživatel chtěl přeci jen používat právě tu verzi, kterou zná ze svého počítače. Stejně tak každý účastník může požádat o příslušnou variantu studijní příručky.

Objednat účast na kurzu - Microsoft Word – pokročilé techniky
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.