Microsoft Power BI Desktop

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  DR.V.CLEMENTISA 10, BRATISLAVA
 • Termín

 • Termín zahájení:
  23.4.2019
 • Termín ukončení:
  24.4.2019
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  250 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 0EUR + DPH

Popis kurzu Microsoft Power BI Desktop

Microsoft Power BI Desktop je plnohodnotná alternatíva k Power BI doplnkom/nástrojom integrovateľným do vyšších verzií produktu Microsoft Excel. Obe alternatívy sú určené pre tvorbu firemných rozhodovacích reportov od vlastného prístupu k dátam uloženým prakticky v akýchkoľvek formátoch v súborovom systéme alebo v rozličných serverových dátových zdrojoch, cez manipuláciu s dátami v zmysle kombinácie jednotlivých dátových množín na základe prepojovacích kľúčov, doplnenie dodatočných výpočtov, tvorby hierarchických štruktúr atď., až po vlastné agregácie dát a prezentáciu výsledkov vo forme grafických reportov. S aplikáciou Microsoft Power BI desktop získate prístup k modernému, sofistikovanému, pružnému a pritom relatívne jednoduchému spôsobu tvorby firemných reportov bez ohľadu na verziu Microsoft Office, ktorú vo firme používate.
Objednat účast na kurzu - Microsoft Power BI Desktop
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace