Microsoft Excel 2016/2013 – pokročilé metódy a funkcie

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  DR.V.CLEMENTISA 10, BRATISLAVA
 • Termín

 • Termín zahájení:
  20.5.2019
 • Termín ukončení:
  22.5.2019
 • Doba trvání:
  3 dny
 • Cena *

 • Cena:
  330 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 0EUR + DPH

Popis kurzu Microsoft Excel 2016/2013 – pokročilé metódy a funkcie

Kurz je určený pre skúsených užívateľov tabuľkového editora, ktorí sa chcú naučiť naplno využívať pokročilé pracovné postupy, metódy a funkcie programu Microsoft Excel 2013. Ťažiskovými oblasťami kurzu sú nástroje operujúce s podmienkami (podmienené súhrny, formáty, validácie), funkcie umožňujúce prepojenie informácií z viacerých tabuliek, techniky pre spracovanie dát uložených mimo analyzujúci zošit (s možnosťou aktualizácie dát jediným tlačidlom), kompletné predstavenie možností kontingenčných tabuliek a grafov, pokročilé možnosti Excelu (matice, iteratívne vzorce, optimalizačné úlohy), prvky užívateľského rozhrania umožňujúce pohodlnú interakciu medzi užívateľom a excelovským riešením.

V učebni bude inštalovaná ako verzia 2016, tak i 2013. Demonštrácie budú primárne prebiehať vo verzii 2016, v prípade potreby použijeme verziu staršiu.

Objednat účast na kurzu - Microsoft Excel 2016/2013 – pokročilé metódy a funkcie
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace