GOC3401 - Vývoj webových služieb pomocou ASP.NET Web API

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  26.3.2020
 • Termín ukončení:
  27.3.2020
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  360 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 0EUR + DPH

Popis kurzu GOC3401 - Vývoj webových služieb pomocou ASP.NET Web API

Dnešný Internet je plný najrôznejších webových služieb, či už verejných alebo privátnych, či už medzi rôznymi systémami alebo len medzi vrstvami jednej aplikácie; dnešné systémy sa často skladajú z mnohých vrstiev, ktoré medzi sebou intenzívne komunikujú. Jeden príklad za všetky: moderné webové aplikácie používajúce klientsky MVVM pattern (za pomoci knockout.js či Angular). Je teda často nevyhnutné vytvárať funkčné API, či sa naučiť ich konzumovať. Na kurze si vysvetlíme princípy Restful služieb a ukážeme si, akým spôsobom je možné takéto služby jednoducho vytvárať za pomoci technológie ASP.NET Web API. Nezabudneme ani možnosti konzumácie Web API a OData služieb, či už pomocou JavaScriptu či pomocou .NET. Prejdeme si aj pokročilejšie témy, ako je zabezpečenie, rôzne formáty dát či rozšírenie OData pre komplexné dopytovanie nad dátami webových služieb. V kurze sa ľahko dotkneme aj Entity Framework, ktorý budeme používať ako dátový zdroj. Jeho predchádzajúca znalosť však nie je nutná.
Objednat účast na kurzu - GOC3401 - Vývoj webových služieb pomocou ASP.NET Web API
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.