GOC3392 - Vývoj webových aplikácií pomocou ASP.NET MVC II

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  GOPAS Bratislava
 • Termín

 • Termín zahájení:
  30.3.2020
 • Termín ukončení:
  1.4.2020
 • Doba trvání:
  3 dny
 • Cena *

 • Cena:
  540 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 0EUR + DPH

Popis kurzu GOC3392 - Vývoj webových aplikácií pomocou ASP.NET MVC II

Zmierili ste sa s koncom Web Forms a prechádzate na ASP.NET MVC? Ovládate základy, ale radi by ste sa naučili best practices a riešenie obvyklých problémov a štandardných situácii? V tom prípade sme pripravili kurz práve pre vás. Microsoft sa rozhodol v dlhodobej perspektíve zahubiť ASP.NET Web Forms a nástrojom na vývoj väčších aplikácii v ASP.NET zostáva iba ASP.NET MVC. Tento kurz je určený programátorom, ktorí ovládajú základy MVC platformy (napr. v rozsahu nášho predchádzajúceho kurzu Budúcnosť ASP.NET, Razor a MVC pre Web Forms programátorov), ale chcú vedieť niečo viac. V tomto kurze sa zameriame na best practices, praktické návody na riešenie typických situácií a základný pohľad na ASP.NET WebAPI a budúcu verziu ASP.NET MVC 6. Výklad a prezentácia budú doplnené praktickými cvičeniami na vlastných počítačoch. Cvičenia budú v podobe "hands-on labov", presných postupov s číslovanými krokmi. Cvičenia vychádzajú z praktických scenárov, s ktorými sa väčšina programátorov pravidelne stretáva. Novo nadobudnuté znalosti budete mať možnosť okamžite otestovať a v prípade problémov vám pomôžu.
Objednat účast na kurzu - GOC3392 - Vývoj webových aplikácií pomocou ASP.NET MVC II
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.