GOC201 - Windows 10 – novinky pre správcov Windows 7 a Windows 8/8.1

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  2650702
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:

Popis kurzu GOC201 - Windows 10 – novinky pre správcov Windows 7 a Windows 8/8.1

Kurz zoznámi účastníkov s veľkým množstvom noviniek, ktoré prichádzajú v prelomovej verzii klientského operačného systému Windows 10. Počas kurzu nahliadneme do zmien v užívateľskom rozhraní, v konceptoch práce so systémom, v nástrojoch pre správu a zabezpečenie. Môžete sa tešiť na 5 dní nabitých informáciami s praktickými ukážkami a labmi. Windows 10 prichádza a pretože bude prvý rok k dispozícii upgrade zadarmo pre bežných užívateľov, je len otázkou času, kedy sa vám získané informácie na kurze budú hodiť.
Objednat účast na kurzu - GOC201 - Windows 10 – novinky pre správcov Windows 7 a Windows 8/8.1
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.