GOC168 - Windows Server 2019/2016 - správa IIS

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  3344080
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:

Popis kurzu GOC168 - Windows Server 2019/2016 - správa IIS

Tento trojdňový špecializovaný kurz zoznamuje účastníkov z radov administrátorov s technológiou IIS web server na platforme Windows. Správcovia sa dozvedia, ako zakladať webové servery, virtuálne adresáre a spravovať aplikácie a fondy aplikácií. Porozumejú funkcii IIS web server nad komponentm HTTP.SYS a budú schopní integrovať prevádzku IIS s ďalšími HTTP aplikáciami, ako je napríklad SQL Reporting Services, RDP Gateway a pod. Kurz detailne preberá možnosti zabezpečenia prístupu k webovému obsahu pomocou užívateľských a servisných aplikačných účtov, HTTPS TLS/SSL a overovanie užívateľov pomocou Kerberos a TLC certifikátov
Objednat účast na kurzu - GOC168 - Windows Server 2019/2016 - správa IIS
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.