EC-Council Certified Security Analyst

 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
  DR.V.CLEMENTISA 10, BRATISLAVA
 • Termín

 • Termín zahájení:
  2.3.2020
 • Termín ukončení:
  6.3.2020
 • Doba trvání:
  5 dní
 • Cena *

 • Cena:
  2330 Euro + 20% DPH
 • Popis ceny:
  + cena doporučené příručky: 0EUR + DPH

Popis kurzu EC-Council Certified Security Analyst

Školenie EC-Council Certified Security Analyst je pokročilé školenie vhodné pre absolventov kurzu Certified Ethical Hacker (CEH). Na tomto školení sa študenti naučia analytickú stránku etického hackingu, kedy hlavnou motiváciou je zostavenie finálnej analýzy a reportingu zo všetkých nástrojov a techník, ktoré sme predstavili na kurze CEH. V priebehu tohto veľmi intenzívneho školenia sa študenti naučia rozpoznávať hlavné riziká a vytvárať vhodné odporúčania pre IT politikov, ktorí majú za cieľ odstraňovanie týchto rizík. Naučia sa navrhovať komponenty zabezpečenia a zavádzať metodiku ich testovania pre čo najúčinnejšiu ochranu pred hackermi. Toto školenie je prípravou na certifikáciu Licensed Penetration Tester. Po ukončení školenia každý účastník získa ECSA dashboard code, pomocou ktorého je možné od poskytovateľa získať voucher na skúšku ECSA zdarma. Konkrétny dashboard code, postup aj hraničný termín na získanie vouchru Vám bude automaticky zaslaný po ukončení školenia na Vami uvedený email.
Objednat účast na kurzu - EC-Council Certified Security Analyst
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.