Clustered Data ONTAP Administration

  • Místo konání

  • Region:
    Bratislava
  • Adresa:

Popis kurzu Clustered Data ONTAP Administration

Cíle kurzu

Data ONTAP ® 8 je operační systém poslední generace na ukládání dat od společnosti NetApp. V tomto kurzu se seznámíte s revoluční formou ONTAP clusteringu či s využitím nových funkcí jako "Flash Pool" a "Infinite Volumes". Pomůžeme Vám pochopit výhody škálovatelnosti, budete schopni vysvětlit strukturu a funkčnost clusteru Data ONTAP stejně tak jako jej správně konfigurovat a spravovat.

Obsah kurzu

Po absolvování školení budou účastníci schopni:+ Vyjmenovat výhody Data ONTAP operačního systému a vysvětlit jeho dva režimy provozu+ Vyjmenovat a popsat kroky pro vytvoření clusteru+ Spravovat fyzické a virtuální zdroje za pomoci clusteru+ Spravovat prvky garantující kontinuální nepřerušený provoz+ Identifikovat síťové komponenty a síťové vlastnosti clusteru+ Implementovat podporovaný cluster a spravovat switch+ Nakreslit diagram architektury clusteru+ Konfigurovat "Flast Pool"+ Konfigurovat cluster, na kterém funguje "Infinite Volume"+ Nastavit a konfigurovat SAN a NAS protokoly+ Spravovat technologii zrcadlení a ochranu dat v clusteru+ Škálovat cluster horizontálně+ Popsat vlastnosti clusteru, které ovlivňují výkon clusteru

Předpoklady

Doporučujeme absolvovat tato e-learningová školení:+ Introduction to Cluster-Mode for 7-Mode Administrators+ Data ONTAP 8.1 Cluster-Mode: New Features + Data ONTAP Cluster-Mode Fundamentals + Data ONTAP 8 Cabling + Data ONTAP Cluster-Mode Administration

Studijní materiály

Účastníci školení obdrží originál NetApp studijní materiály.
Objednat účast na kurzu - Clustered Data ONTAP Administration
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace