Cisco IOS XR

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Bratislava
  • Adresa:
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Cisco IOS XR

Cíle kurzu

Kurz je určený pro uchazeče, kteří potřebují mít teoretické a praktické znalosti potřebné pro konfiguraci a provoz zařízení využívajících IOS XR. Kurz je zaměřen především na odlišnosti v konfiguraci a správě zařízení s IOS XR ve srovnání s klasickým IOSem. Po absolvovaní kurzu bude účastník seznámen s HW architekturou XR12000, CRS-1,3,X a ASR9000, se SW architekturou IOS XR a odlišnostmi od monolitického/modulárního jádra (klasický CISCO IOS). Po úspěšném absolvování kurzu bude uchazeč schopen nakonfigurovat a spravovat síť využívající zařízení s IOS-XR. Součástí jsou praktická laboratorní cvičení na reálných zařízeních.

Obsah kurzu

+ Hardwareová architektura XR12000+ Hardwareová architektura CRS-1,3,X+ Hardwareová architektura ASR9000+ SW architektura IOS XR+ IOS XR Instalace a package management+ Konfigurace a command line interface+ SDR architektura, Secure Domain Router, Physical Router+ Security, AAA, user privileges, Access listy+ Preconfiguration, Logging, Configuration rollback+ Process management+ Konfigurace a troubleshooting: OSPF, IS-IS, BGP+ Route Policy Language+ Multicast+ MPLS (LDP, MPLS TE, L3VPN)+ IPv6 podpora+ IPv4 Multicast+ IPv4 Multicast VPN

Předpoklady

Znalosti v oblasti Internetworkingu, TCP/IP, IP směrovacích protokolů (OSPF, IS-IS, RIP, EIGRP, BGP) a konfigurace Cisco směrovačů v rozsahu školení A0/ICND1, A1/ICND2, ROUTE, SP1, SP2, RS12, RS13. Kurz přepokládá výše uvedené znalosti spolu s reálnou zkušeností s konfigurací a správou sítě, zaměřuje se zejména na odlišnosti v implementaci a konfiguraci a správě mezi IOS-XR a "klasickým" IOS a tak není náhradou žádného z výše uvedených kurzů avšak jejich rozšířením s ohledem na odlišnosti IOS XR architektury.

Studijní materiály

Účastníci obdrží tištěnou kopii předváděných prezentací.
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - ALEF Distribution SK, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a pět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

ALEF Distribution SK, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Galvaniho 17/C, 821 04 Bratislava 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.