Ako sa (ne)chovať vo firemnej sieti

  • Místo konání

  • Region:
    Bratislava
  • Adresa:

Popis kurzu Ako sa (ne)chovať vo firemnej sieti

Cíle kurzu

Poskytnout účastníkům školení komplexní přehled bezpečnostních rizik při práci (nejen) s firemními daty. Na školení se dozvíte, co vše se může přihodit, pokud nedodržujete zásady bezpečné práce s PC.

Obsah kurzu

+ Co se událo v poslední době+ Počátky škodlivých sw (malware), způsob jejich šíření a dopady+ Rozdělení malware...co je to virus, červ, trojan, spyware…+ Nové formy útoků s rozvojem internetu a mobilních technologií+ Hackeři, crackeři a hacktivisti… Jejich původ, charakteristika, motivace a nebezpečnost+ Proč je neznalý zaměstnanec největší hrozbou pro podnikovou síť a co riskuje (příklady zaměstnaneckých selhání)+ Jak nejčastěji unikají firemní data a jak je chránit+ Certifikáty a digitální podpisy+ (Ne)bezpečná komunikace+ Něco málo z legislativy ČR+ Důležitost správně zvoleného hesla a jeho ochrana, praktický návod, jak zvolit silné heslo+ Jak bezpečně zacházet s mobilním zařízením (smart phone, tablet, notebook…)+ Stahování a šíření digitálního obsahu vs. autorský zákon+ Útok formou "sociálního inženýrství"+ Proč zaměstnavatelé neradi vidí sociální sítě, free maily, chatovací nástroje, atp.+ Jak si zabezpečit svůj počítač a data+ Desatero zásad, které pomůže předejít útokům a ztrátám dat

Předpoklady

Žádné, školení je teoretické.**Cílová skupina:** zaměstnanci obchodních či finančních oddělení, střední a vyšší managemet a obecně zaměstnanci nakládající s citlivými firemními daty.

Studijní materiály

Účastníci obdrží tištěnou verzi studentských materiálů.
Objednat účast na kurzu - Ako sa (ne)chovať vo firemnej sieti
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.