Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM)

 • Dodavatel

  Profil firmy na EduCity:
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  slovensky
 • ID akce:
  3661356
 • Místo konání

 • Region:
  Bratislava
 • Adresa:
 • Cena *

 • Cena:
  29000 Kč (katalogová cena pro Prahu), 29000 Kč (katalogová cena pro Brno), 1200 EUR (katalogová cena pro Bratislavu)

Popis kurzu Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM)

Skvelým ScrumMasterom sa nestanete cez noc. Je to cesta. V rámci kurzu staviame na Vašom agilnom mindsete, skúsenostiach so Scrumom, ktoré rozvinieme a prehĺbime tak, aby ste boli schopní úspešne formovať takzvané high-performing, teda vysoko výkonné tímy.

Tento 2 dňový workshop je praktickým nácvikom agilného koučingu a facilitácie na konkrétnych situáciách účastníkov. V rámci workshopu budete pracovať v samoorganizujúcich sa tímoch, vzájomne sa podporovať svojimi skúsenosťami a tipmi.

Ale hlavne, v rámci A-CSM programu, získate znalosti a skúsenosti, ktoré vám pomôžu zlepšiť implementáciu Agile a Scrum v prostredí vašej organizácie.

Školenia vedú skúsení tréneri, ktorí sú certifikovaní od Scrum Alliance s minimálnou certifikáciou Certified Scrum Trainer (CST).

Kurz je kľúčovou súčasťou certifikačného programu A-CSM - Advanced Certified ScrumMaster od americkej Scrum Alliance.

Objednat účast na kurzu - Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.