Accelerated NCDA Boot Camp Data ONTAP 7 - Mode

  • Místo konání

  • Region:
    Bratislava
  • Adresa:

Popis kurzu Accelerated NCDA Boot Camp Data ONTAP 7 - Mode

Cíle kurzu

Studenti se dozví o vlastnostech a funkcích NetApp® Data ONTAP® 7-Mode operačního systému, o síťovém úložišti NAS a správě a konfiguraci SAN. Školení je rovněž přípravou na certifikační test Data ONTAP 7.

Obsah kurzu

Po absolvování kurzu budou studenti schopni:+ Konfigurovat a spravovat client-server řešení v NFS prostředí+ Konfigurovat, spravovat a řešit problémy ve storage systémech CIFS prostředí+ Shromažďovat a analyzovat údaje o výkonu při řešení problémů s hardwarem systému, s operačními systémy, se síťovým připojením a s NFS konfiguračními soubory+ Definovat jednotlivé složky prostředí SAN a vysvětlit, jaká je spojitost LUN (Logical Unit Number) se storage systémy+ Popsat Fiber Channel (FC) a iSCSI SAN s vícenásobnými možnostmi pro systémy založené na Windows a Linux OS+ Vyjmenovat systémy na ukládání dat (storage systémy) a metody, jak mít tato data dostupná+ Konfigurovat a spravovat systémy SnapRestore ®, asynchronní a synchronní SnapMirror ®, MetroCluster ™, SnapVault ® a otevřené systémy SnapVault technologií

Předpoklady

+ Tříletá zkušenost se storage systémy v pozicích administrátora nebo field engineera+ Alespoň půlroční zkušenost s řešeními NetApp storage

Studijní materiály

Účastníci školení obdrží originál NetApp studijní materiály.
Objednat účast na kurzu - Accelerated NCDA Boot Camp Data ONTAP 7 - Mode
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace