Unified Contact Center Express & Unified IP IVR Deployment

  • Místo konání

  • Region:
    Bratislava
  • Adresa:

Popis kurzu Unified Contact Center Express & Unified IP IVR Deployment

Cíle kurzu

Implementace malého call centra (IPCC Express) a Cisco IP IVR.

Obsah kurzu

+ Instalace a základní konfigurace aplikace CRS (Customer Response Solution)+ Konfigurace systému IVR (Interactive Voice Response)+ Rozšířené funkce - ASR (Automatic Speech Recognition), TTS (Text-to-Speech), Email Contacts aj.+ Konfigurace pracovního prostředí agenta (IPCC Express Desktop)+ Session Management & Reports

Předpoklady

Dobrá znalost protokolů TCP/IP a principů směrování a přepínání, dále konfigurace Cisco směrovačů a přepínačů v rozsahu kurzu ICND1 a ICND2 a základní konfigurace Cisco IPT a VoIP na Cisco směrovačích v rozsahu školení CVOICE a CIPT Part 1

Studijní materiály

Všichni účastníci obdrží originál studijních materiálů Cisco.
Objednat účast na kurzu - Unified Contact Center Express & Unified IP IVR Deployment
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.