Systematické vedení týmů

 • Lektor

 • Popis

  Kouč: Zdeněk Štěpánek, PCKA, PCC - vede 2.,4. a 6.den sám a 9. den společně s Evou Mohauptovou

  Kouč: Eva Mohauptová, PCKA, PCC - vede 1., 3., 5 den společně s kolegyní Simonou Trávníčkovou., 7. a 8. den sama, 9. den společně se Zdeňkem Štěpánkem

 • Místo konání

 • Region:
  Pardubický kraj
 • Adresa:
  Horní Libchavy 127, 561 16 Libchavy (u Ústí nad Orlicí)
 • Termín

 • Od – do:

  Termín bude vypsán v zimě 2020. V případě zájmu kontaktujte  Zitu Krčálovou krcalova@akademiesro.cz, tel.: +420 775 552 225.

 • Cena *

 • Cena:
  40500 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  9 dní x 4500 Kč (bez DPH), celkem tedy 40 500 Kč bez DPH. V ceně jsou materiály a celodenní občerstvení.

Popis kurzu Systematické vedení týmů

Jeden den v měsíci se zastavíme a s nadhledem budeme věnovat pozornost skupinám, týmům a firemním systémům. Získáte inspiraci jak zacházet s různými jevy v pracovních skupinách a týmech. Systemické vhledy pomohou vnímat přírodní zákony ve skupinách, jak je rozpoznat, respektovat a jak s nimi pracovat. Je čas začít vnímat celek a systém více než doposud.

Hlavní témata:

Tým jako organismus - jeho přírodní zákony a jak je využít v pracovním prostředí

Jak ze skupiny jednotlivců udělat akceschopný fungující tým

Změny v týmu a jak s nimi vědomě pracovat (příchody, odchody, rivality, formální a neformální hierarchie, moc a autorita v týmu)

Facilitace skupinových setkání - praktické dovednosti Jak podpořit skupinovou tvořivost, rozhodování ve skupině a práci s konflikty

Jak podpořit samostatné a odpovědné fungování skupiny jako organismu, jako celku

Práce s vizí a motivace týmu pro práci na vizi

Pro koho kurz je:

Pro majitele a šéfy firem, vedoucí týmů a skupin, projektové manažery a další zájemce, kteří se chtějí rozvíjet ve vedení lidí.

Systemické vedení týmu navazuje na cyklus Manažer koučem a bere jej jako základnu, z které dál pokračuje. Proto je absolvování kurzů Manažer koučem podmínkou pro účast v tomto cyklu (minimálně prvních 4 dnů).

Program:

1. den – formování týmu, rovnováha cíle podle J.Adaira, zájmů a vztahů, vize, tvorba týmu, vstup do skupiny

2. den – systemické zákonitosti skupin – příchody, odchody, mužský a ženský přístup, hierarchie a respekt ve skupině

3. den – role v týmu, typologie rolí a jejich dynamika, osobní integrita a role v týmu

4. den – systemická práce s rolemi, vědomé zacházení s rolemi, role zadavatele vůči týmu

5. den – tým jako organismus, umění dobrého zadání, role facilitátor a jeho kompetence

6. den – skupinová dynamika a přírodní zákony vývoje ve skupinách, techniky a postupy při skupinové práci, slaďování osobních zájmů a zájmů celku, řešení konfliktů a práce s energií skupiny

7. den – tělo jako nástroj vnímání skupinové dynamiky, vnímání skupinové dynamiky podle rytmu, vědomá práce s nutkavými a adekvátními reakcemi při skupinové práci, komfortní a nekomfortní pocity a práce s nimi

8. den – zdroje energie v týmu, napětí, radost a jak pracovat s pozitivní energií týmu, dosahování dohod ve skupinové diskusi, intervence při skupinových diskusích

9. den – integrace celého cyklu, šéf týmu z nadhledu

 

Termín bude vypsán v zimě 2020. V případě zájmu kontaktujte  Zitu Krčálovou krcalova@akademiesro.cz, tel.: +420 775 552 225.

Objednat účast na kurzu - Systematické vedení týmů
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.