Budování týmu

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Termín

 • Termín zahájení:
  11.6.2020
 • Od – do:
  2020-06-11 - 2020-06-12; 9.00 - 17.00
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  9500 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Budování týmu

Cílová skupinaManažeři, vedoucí týmů, kteří chtějí poznat jednotlivé fáze vývoje jejich týmů a pracovat se svými podřízenými v těchto fázích efektivněji.Cíl programuCílem programu je ve dvou dnech si s manažery (vedoucími týmů) projít všech 5 fází skupinové dynamiky a ukázat si na nich vývoj týmu při jeho budování. Ke každé z fází se vztahují základní témata, které se v jedntotlivých fázi projevují, účastníci se jim naučí porozumět a zvládat je směrem k vytvoření efektivního a dobře fungujícho týmu.Náš přístupIndividuální pozornost jednotlivým účastníkům, skupiny maximálně o 12 lidech, průměrně 8 účastníkůInteraktivní tréninkové metodyNácvik modelových situací pomocí hraní rolí a videotechnikyPrakticky zaměřený programObsahSkupinová dynamika - 1. fáze OrientaceŘízení skupinyVize, cíleMotivace v týmuVztahy ve skupiněRole a vztahy jedtotlivých členů v týmuSkupinová dynamika - 2. fáze BouřeníPozice v týmuPráce s růzností členů týmuKrize, konflikty, nesouladySměřování energie konfliktuSkupinová dynamika - 3. fáze StabilizacePravidla ve skupiněKultura skupinyRozhodováníZpůsoby rozhodování ve skupiněSkupinová dynamika - 4. fáze VýkonJak využít potenciál skupinySkupinová dynamika - 5. fáze UdržováníPráce s únavou a syndromem vyhořenímMísto konáníPraha, místo konání bude upřesněno v pozvánce pro účastníky CenaÚčastnický poplatek na jednoho účastníka činí 9 500 Kč bez DPH za dvoudenní program.Investice zahrnuje:Zajištění školících prostor a technického vybaveníŠkolící materiályObčerstvení v průběhu tréninkuOběd pro účastníky“POSITIVE” osvědčeníDárek POSITIVEVyhodnocení programu
Objednat účast na kurzu - Budování týmu
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.