PRINCE2® Foundation + Practitioner

Kurz na míru

Základní info

Určeno všem zájemcům o certifikaci PRINCE2® Practitioner, kteří zatím nedisponují úrovní Foundation.

Ručíme za Váš úspěch při zkoušce!

Zkouška je součástí a v ceně kurzu!

Realizace probíhá v příjemném prostředí se skvělým občerstvením

Co Vám kurz přinese

Věříme, že na závěr kurzu úspěšně absolvujete zkoušku „Practitioner“ (výsledek se dozvíte během cca 2 týdnů po vyhodnocení ve Velké Británii). Zkouška je součástí a v ceně kurzu!

PRINCE2® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited. Kurzy jsou pořádány ve spolupráci se společností OCIRIS (SCHWEIZ) GmbH jako BCS ATO.
Naši akreditaci si můžete ověřit zde.
Pozn.: V případě kurzů PRINCE2 je nutná přihláška nejdéle 14 kalendářních dnů před kurzem, protože musíme objednat zkušební test!
Osvojíte si metodiku PRINCE2®, její pojmy, strukturu a souvislosti
Porozumíte principům, na nichž celá metodika stojí, a vyznáte se v nejdůležitějších znalostních oblastech (tématech)
Osvojíte si znalost sedmi klíčových procesů, a porozumíte jejich vzájemné návaznosti

Obsah kurzu

PRINCE2® základní principy
PRINCE2® hlavní procesy
PRINCE2® klíčová témata
Cvičný test
Certifikační test

Tento akreditovaný, česky vedený kurz Vás efektivně připraví na úspěšné složení zkoušek PRINCE2®: Během kurzu složíte zkoušku Foundation a v závěrečný den kurzu pokročíte na stupeň Practitioner. Zkoušky konáme v českém jazyce a jsou součástí ceny kurzu.

PRINCE2® je nejrozšířenější metodikou projektového řízení na světě. Uplatňuje se ve velkých korporacích i veřejné správě, stejně jako u jejich dodavatelských firem.

Zvládnutím obou certifikačních stupňů dokládá úspěšný kandidát nejen svoji znalost základů PRINCE2®(Foundation), ale také svoji schopnost metodiku použít v kontextu „živého“ projektu (Practitioner).

Největší přidaná hodnota PRINCE2®spočívá v jasném rozdělení rolí a odpovědností, a v precizně definovaných řídících procesech.
Řízení projektu pomocí standardu PRINCE2®je běžně vyžadováno ve výběrových řízeních jako podmínka zadavatele, který chce mít jistotu, že jeho projekty jsou řízeny podle zásad dobré praxe. Zároveň se PRINCE2®dá přizpůsobit pro řízení i menších projektů.

A hlavně:

  • úspěšně složíte zkoušku „Foundation“ přímo na kurzu i s vyhodnocením,
  • absolvujete zkoušku „Practitioner“ (výsledek se dozvíte během cca 2 týdnů po vyhodnocení ve Velké Británii).
Kurz je veden v českém jazyce akreditovaným lektorem, který je sám úspěšným PRINCE2®Practitionerem . Zkouška se koná rovněž v českém jazyce.
Pokud úspěšně zvládnete náš kurz, ručíme za Váš úspěch!

Garance_uspechu

Pokud se zúčastníte celého kombinovaného F+P kurzu, v jehož průběhu úspěšně složíte Foundation zkoušku a na jehož závěru úspěšně absolvujete cvičný Practitioner test, tak vám v případě, že poté neuspějete u ostrého Practitioner testu, zaplatíme jeho opakování, poskytneme konzultaci s lektorem a další cvičný test.

Pokud úspěšně absolvujete 2. cvičný test a do 30 dnů od 1. pokusu neuspějete u 2. pokusu zkoušky Practitioner, vrátíme Vám peníze za kurz.

PRINCE2® Foundation + Practitioner

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.