Manažerské dovednosti pro vrcholové manažery

Základní info

Chcete vhodně a efektivně komunikovat na  vertikální a horizontální úrovni? Komplexní a jednotné vzdělání vrcholového managementu je podmínkou podpory a příprav k prosazování změn v nižších patrech řízení.


Zaměření: kurz "Manažerské dovednosti pro vrcholové manažery" se zaměřuje na rozvoj manažerských dovedností tak, aby byly relevantní pro rozhodující faktory rozvoje firmy. Osvojení postupů řešení nejednoznačných problémů, aby vědět, jak lépe vystupovat před větším publikem. A dokázal identifikovat potřeby rozvoje své nebo podřízeného manažera za účelem zvládat náročnější úkoly.

Cílová skupina: vrcholový manažeři.  


Obsah kurzu:

  • Obsah práce manažera, manažerské kompetence, komunikace, organizace a řízení práce, autorita vedoucího, vedení a řízení lidí, motivace.
  • Zvládání konfliktů, řešení problémů, stížnosti, asertivita - jednání v obtížných situacích, zpětná vazba a koučování, zácvik a výcvik podřízených.
  • Prezentační dovednosti, vedení diskuse a porad, sebepoznání a stres, time management a osobní rozvoj, plánování osobního rozvoje, práce s podřízenými.

Po absolvování kurzu účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.  
Cena kurzu se odvíjí od Vašich specifikací (délka školení - doporučujeme 2 - 3 dny, počet účastníků, cílová skupina). Nabídku kurz "na míru" Vám připravíme ZDARMA. Vaše dotazy zasílejte
prosím na info@systemy-jakosti.cz

Manažerské dovednosti pro vrcholové manažery

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a jedna ? Součet zapište číslicemi.