Studium angličtiny v USA

Kurz na míru

Základní info

Proč právě USA?
Unie 50 států, mezi něž patří i Aljaška a Hawaii, je zemí s největším počtem anglicky hovořících obyvatel. Historie osídlování , rozlehlost země a vzdálenost od Evropy způsobují odlišnost ve výslovnosti a slovní zásobě částečně v samotné zemi, ale hlavně odlišnost od britské angličtiny.
V USA Vám nabízíme studium ve školách LSI, Embassy CES , Shane Global Village ASPECT a Study Group. Vybrat si můžete z měst: Boston, Fort Lauderdale, New York, Santa Barbara, San Diego, San Francisko, ali i Aljaška a Havajské ostrovy - Honolulu, atd.

* Boston
je letecky vzdálen cca 1 hodinu od NY. Jedno z nejznámějších historických měst. Nejznámější mezi desítkami univerzit je Harward . Nepatří mezi velkoměsta a s tím souvisí i nižší životní náklady. K odpočinku se nabízí krásné pláže a blízké hory.
* Florida
Fort Lauderdale se nachází již na okraji tropického pásu a slunečné počasí vás provází během celého roku. Město Fort Lauderdale, město kanálů ( cca 500 km) je největším přístavem výletních lodí na Floridě. Nejznámější sousední město Miami je vzdáleno 50 km na jih. K návštěvě se nabízí středisko NASA Cape Canareval, podmořské akvárium - Disney World, Sea World a nepřeberné množství přírodní národní parků a dalších zajímavostí a turistických atrakcí.
* New York
největší , nerušnější a nejdražší město Spojených států. Nikde jinde na světě nenaleznete takové množství kulturních podniků, zábavy, sportovních akcí, různých národních restaurací, přepychových obchodů, ale i secondhandů . Ulice NY se hemží lidmi všech ras a národností světa.
* San Diego
přímořské město vybízející k všem druhům hlavně vodních sportů a samozřejmě i golfu. Počasí během celého roku je slunečné a tak vybízí k návštěvě písečných pláží. Pro cestovatele je výzvou nedaleká hranice s Mexikem, které určitě stojí za návštěvu.
* San Francisco
jedno z nejkrásnějších měst na celém světě. I zde nás provází teplé příjemné podnebí a oceánský vzduch. Město je charakteristické viktoriánskou architekturou v oblasti zátoky, ale i moderní výstavbou přepychových vilek a rezidencí.
* Hawaii
Koho by nezajímal tak atraktivní stát Spojených států amerických jako je Havaj. Každý kdo obdivuje krásy přírody, činné sopky, vodopády, průzračné moře a nejkrásnější příbojové vlny, touží se sem alespoň jednou za život podívat. Není třeba zdůrazňovat jaké příležitosti ke sportovnímu vyžití se zde nabízí.
Nemálo zajímavým aspektem je i ta skutečnost, že studium angličtiny je zde levnější než na americkém kontinentě. Škola GEOS English Academy Honolulu je je ideálně umístěna v srdci Waikiki na Kalakaua Avenue. Krátkou procházkou se dostanete na pláž Waikiki a do obchodního centra "Roayal Hawaiian Shopping Center". Jen několik bloků vzdáleny jsou stovky obchodů , kino, banky, ulička muzikantů a herců a množství restaurací různých národností a etnik nabízejících kuchyně celého světa.
Waikiki je populární destinace pro svoji bezpečnost, čistotu a duch "aloha" charakteristický pro místní obyvatele.

Studium angličtiny v USA

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.