Studium angličtiny v JAR

Kurz na míru

Základní info

Proč právě Jihoafrická republika?
Rozprostírá se od pobřeží Atlantského oceánu rozsáhlými pouštěmi až po subtropické lesy na pobřeží Indického oceánu. Je vysoce civilizovaná, podivuhodně mnohotvárná země. Kromě krajinných krás a 13 národních parků, z nichž nejznámější je Krugerův národní park u hranic s Mosambikem, překvapuje svým vyspělým hospodářstvím a nabídkou kulturního bohatství původních afrických obyvatel. Nejvyšší koncentrace obyvatelstva je na severovýchodě země, kde se nachází hlavní město Pretoria a největší město Johanesburg.

Studium si zde můžou přikrášlit obdivovatelé divoké zvěře a to výlety na safari, příznivci vodních sportů u moře, romantici návštěvou starých zlatokopeckých městeček a míst, která po sobě zanechali hledači diamantů, ale i turisté nádhernými výlety do přepychových rekreačních středisek a prohlídkou přírodních krás jako jsou pralesy, divoké řeky, fjordy a pláže. O nic nebudou ochuzeni ani vyznavači dobrého vína.

Denní teploty v průměru neklesají ani v tamnějším zimním období dubnu až září pod 20 st C a v jejich létě říjnu až březnu nestoupají nad 30 st. C.

Naše společnost nabízí studium ve školách GEOS a to v Kapském městě.
Kapské město, leží na jihu Jihoafrické Republiky a patří mezi nejkrásnější města světa. Již v obecné škole znají žáci pojem Tabulová Hora., která je dominantou Kapského města a pohoří Table Mountains. Pro své vyžití ve volném čase lze využívat nabídek teplého Indického oceánu s krásnými pískovými plážemi , ale i chladný Atlantický. Kapské Město město má 2 milióny obyvatel je moderním, čistým městem s rozvinutou obchodní sítí a služeb. Škola kterou nabízíme se nachází v samém centru města.

Studium angličtiny v JAR

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.