Master of Professional Accounting - Kaplan Business School - Austrálie

  • Místo konání

  • Region:
    Zahraničí
  • Adresa:

Popis jazykového kurzu Master of Professional Accounting - Kaplan Business School - Austrálie

Kurz angličtiny ve městech Adelaide, Brisbane, Melbourne, Sydney pořádaný na škole Kaplan Business School - Austrálie.

Detailní informace o škole Kaplan Business School a pořádaných kurzech naleznete na adrese https://www.studyline.cz/skola/australie/kaplan-business-school/

Kompletní ceník kurzů a ubytování naleznete na adrese https://www.studyline.cz/skola/australie/kaplan-business-school/cenikObjednat účast na jazykovém kurzu - Master of Professional Accounting - Kaplan Business School - Austrálie
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.