Jazykové kurzy v zahraničí

 • Místo konání

 • Region:
  Zahraničí
 • Adresa:
  Austrálie, Velká Británie, Irsko, Nový Zéland, Malta, USA, Kanada, JAR, Německo, Rakousko, Španělsko, Francie, Itálie, Rusko, Japonsko
 • Termín

 • Od – do:

  Nástup ke studiu je u většiny zahraničních kurzů každé pondělí

 • Dny konání:
  Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
 • Cena *

 • Cena:
  Prosím kontakujte nás pro zpracování cenové nabídky

Popis jazykového kurzu Jazykové kurzy v zahraničí

Studium v zahraničí, jazykové kurzy v zahraničí a jazykové pobyty v zahraničí jsou nejefektivnější způsoby jak se co nejrychleji zdokonalit v jazyce a získat kvalitní práci. Rok od roku vyjíždí za studiem jazyků do zahraničí stále více zájemců. Studium jazyků v zahraničí je nejosvědčenější metodou, jak se rychle zdokonalit v jazyce, poznat vybranou zemi, její obyvatele, kulturu, přírodu i historii. Spojíte tak příjemné s užitečným.

Naše široká nabídka škol a kurzů v zahraničí zahnuje studium angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, japonštiny anebo čínštiny v zahraničí.

V příloze tohoto kurzu níže najdete katalog Jazykových kurzů v zahraničí, který je rozdělen do dvou částí. První část vás seznámí se službami, které zajišťujeme. Dozvíte se, jaké typy kurzů školy nabízejí. Najdete zde také praktické a užitečné informace o typech ubytování, zdravotním pojištění, dopravě a také doporučení jak při zajišťování studijního pobytu v zahraničí postupovat. Ve druhé části katalogu najdete nabídku škol a kurzů, která byla sestavena na základě našich dlouholetých zkušeností a úspěšné spolupráce s našimi partnerskými školami.

Pro detailnější informace nás kontaktujte a přijměte pozvání k informativní schůzce v naší kanceláři.

S pozdravem tým agentury STUDYLINE
www.studyline.cz

Příloha doplňující popis jazykového kurzu Jazykové kurzy v zahraničí

Příloha kurzu


Objednat účast na jazykovém kurzu - Jazykové kurzy v zahraničí
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.