Intenzivní kurz českého jazyka pro cizince - Praha

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    Washingtonova 1567/25, Praha

Popis jazykového kurzu Intenzivní kurz českého jazyka pro cizince - Praha

Jedná se o kurz celoživotního vzdělávání podle § 60 zákona č.111/1998 Sb. o vysokých školách a o změně a doplnění zákonů s názvem "Intentivní kurz českého jazyka", který je organizován jako přípravný kurz ke studiu na veřejných vysokých školách v akreditovaných studijních programech technického, ekonomického a humanitního zaměření. Kontaktní osobou pro veškeré úřední a administrativní záležitosti je Mgr. Anna Čurdová, tel. 777 775 179. Výuka probíhá v Praze - Washingtonova 1567/25, 110 00 Praha - Nové Město.Objednat účast na jazykovém kurzu - Intenzivní kurz českého jazyka pro cizince - Praha
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace