Velká Británie, Londýn - GEOS English Academy

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    613881

Popis jazykového kurzu na míru Velká Británie, Londýn - GEOS English Academy

Minimální věk:13-18 let
Jazyková úroveň:od mírně pokročilých po pokročilé
Minimální délka kurzu:2 týdny
Počet studentů ve třídě:8, maximálně 12
Délka 1 lekce:60 minut
Typy jazykových kurzů:Prázdninový kurz 15 lekcí týdně
Rozpis výuky:9,00-12,15 včetně přestávek
Nástupní termíny:25.6.-9.9.2007
Dny, kdy se nevyučuje:1.1., 6.4., 9.4., 7.5., 28.5., 27.8., 24.-31.12.2007
výuka se nenahrazuje, ani finančně nerefunduje
Mezinárodní složení studentů:Thajsko, Polsko, Francie, Španělsko, další země
Navštivte web. stránku školy:www.geos-london.co.uk

O městě Londýně:
Londýn, jedna z nejslavnějších metropolí na světě, významné finanční a obchodní cetnrum Evropy. Necelých osm kilometrů od centra města s velmi dobrým spojením městskou hromadnou dopravou se nachází Ealing. Je to klidná, rezidenční čtvrť s velkými domy a krásnými zahradami, které jsou lemovány udržovanými parky. Čtvrť žije vlastním dynamickým životem, nabízí nákupní centra, v některých z nich probíhají i speciální víkendové výprodeje, restaurace, kavárny, krámky se suvenýry. V srpnu se ve Walpole Parku koná známý Ealing Jazz Festival. Ealing je pouhých 25 minut jízdy metrem od Oxford Circus nebo od letiště Heathrow.

O dopravě do Londýna:
Rádi Vám zajistíme leteckou dopravu od pravidelných dopravců i cenově výhodných nízkonákladových společností, popřípadě zpáteční autobusovou jízdenku.

O jazykové škole:
Škola se nachází v rezidenční čtvrti Ealing, na hlavní třídě. Budova je ve stylu klasické anglické architektury, uvnitř má kompletně nový zrekonstruovaný interiér. Kapacita školy je 100 studentů. Výuka probíhá v prostorných a moderně vybavených třídách, studentům je k dispozici knihovna, studovna a společenská místnost. Samozřejmostí je přístup na internet zdarma v počítačové místnosti s Wi-Fi připojením.

O průběhu jazykového kurzu:
Nástupním termínem na jazykový kurz je pondělí, v případě státního svátku se přesouvá na další den. První den prochází všichni noví studenti rozřazovacím testem, který je písemný i ústní. Na základě dosažených výsledků jsou studenti zařazeni do jednotlivých tříd podle jazykové úrovně. Zároveň obdrží studijní materiály, pracovní fotokopie, které jsou zdarma. Výuka probíhá od pondělí do pátku. Po ukončení jazykového kurzu obdrží každý klient certifikát školy a písemné zhodnocení dosažených studijních výsledků.

O ubytování:
Nástupním dnem na ubytování je neděle před začátkem kurzu, posledním dnem je také neděle, noc navíc je možná za příplatek. Vzdálenost hostitelských rodin od školy je do 20 minut pěší chůze, což je u jiných škol v centrálních částech Londýna prakticky nemožné.
Hostitelská rodina: dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj s plnou penzí. Škola se snaží o co nejpestřejší mezinárodní složení společně ubytovaných studentů.

O programu pro volný čas:
Škola organizuje pro studenty bohatý program pro volný čas. Pro každého studenta je připraven vstupní balíček informací – mapka Londýna a okolí školy, informace o plánované programu pro volný čas, studentský průkaz školy. V ceně programu je jeden celodenní výlet a jeden půldenní výlet a tři večerní aktivity týdně. Oblíbené jsou kvízové večery, diskotéky, sportovní aktivity, výlety do centra Londýna.Všechny aktivity jsou pod vedením zkušených pedagogických pracovníků a koordinátorů volného času.

Ceník služeb školy*:
Registrační poplatek na školu2 100 Kč
Ubytovací poplatek0 Kč
Prázdninový kurz 15 lekcí týdně15 750 Kč
Transfer z letiště Heathrow do ubytování, 1 cesta1 890 Kč
Transfer z letiště Gatwick do ubytování, 1 cesta3 360 Kč
Transfer z letiště Stansted do ubytování, 1 cesta3 990 Kč
* Cena je platná v době tisku, 1 GBP = 42,00 Kč, zájemci vždy vystavíme zdarma aktuální kalkulaci

Další poplatky:
  • zprostředkovatelský poplatek 1 500 Kč
  • doprava, pojištění a kapesné
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace