Studium němčiny ve Švýcarsku

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    99498

Popis jazykového kurzu na míru Studium němčiny ve Švýcarsku

Proč právě Švýcarsko?
Němčina zůstane vedle angličtiny nepostradatelným jazykem pro všechny ty, kteří budou chtít uspět v Evropské unii. Je samozřejmé, že německy hovořící podnikatelé a obchodníci si budou vybírat mezi českými partnery nejenom podle profesních znalostí, ale nezbytným předpokladem se stane znalost jejich rodné řeči, tedy němčiny.
Mezi takové země patří i Švýcarsko, jedna z nejbohatších zemí Evropy a světa. Země, která prozatím nemá zájem stát se členem EU, pro svůj neobvyklý politický i hospodářský charakter. Země rozdělena na samosprávné kantony, ve kterých se dokonce hovoří různými jazyky (němčinou, francouzštinou a italštinou). Stát který se díky neutralitě vyhnul oběma světovým válkám. Bohatství pochází s pracovitosti Švýcarů a jejich zaměření na bankovnictví, finance a výrobu hodin a hodinek, vyžadující preciznost.
Země s jednou z nejvyspělejších demokracií na světě. Téměř o všech důležitých otázkách země, ale i kantonů, rozhodují referenda.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace