Příprava na jazykovou zkoušku FCE

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    701437

Popis jazykového kurzu na míru Příprava na jazykovou zkoušku FCE

Mezinárodní jazykové zkoušky jsou rozšířeny po celém světě a jsou objektivním měřítkem stupně studentových znalostí. Díky jednotnému zadání slouží pro srovnání jazykových znalostí kandidátů v kterékoli zemi.

Zkoušky z anglického jazyka jsou organizovány Britskou radou ve spolupráci s University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES). Cambridgeské zkoušky z angličtiny patří v mezinárodním měřítku mezi nejuznávanější, probíhají v těchto městech: Brno, České Budějovice, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústní nad Labem.

FCE - First Certificate in English
středně pokročilý
Nejpopulárnější zkouška u nás i ve světě, která je určena středně pokročilým studentům angličtiny. Je mezinárodně uznávána a vyžadována v oblasti školství i v praxi. Kandidáti ovládají veškeré hlavní gramatické i výrazové struktury jazyka, užívají je jistě a jejich ústní projev je plynulý bez vážnějších nedostatků. Ze slyšeného projevu zachytí většinu podstatných údajů a umí je interpretovat. Předpokládá asi 500 hodin studia (cca 5 let).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace