Firemní jazyková výuka

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    216441

Popis jazykového kurzu na míru Firemní jazyková výuka

Jazyková škola ROGALEWICZ se specializuje na výuku pro podniky a připravuje všechny kurzy přesně na míru podle potřeb zákazníka.

Učíme angličtinu, němčinu, češtinu pro cizince, ruštinu, francouzštinu, ale i všechny další evropské jazyky od srbštiny a norštiny po ukrajinštinu, polštinu nebo latinu.
Připravíme jak základní kurzy všech stupňů, tak konverzační a udržovací kurzy, kurzy odborného jazyka pro všechny profese (např. management, finance, právo, sekretariát, pohostinství, stavebnictví, mistři ve výrobě, telefonistky atd.), přípravné kurzy k našim i zahraničním zkouškám, intenzivní a víkendové kurzy, individuální výuku. Kromě jazykové výuky zajišťuje také překlady a tlumočení.

Našimi lektory jsou kvalifikovaní učitelé. Spolupracujeme s aktivními tlumočníky, překladateli, bývalými i současnými vysokoškolskými učiteli.
Většina našich učitelů má zkušenosti z dlouhodobého pobytu v zahraničí, řada z nich studovala na zahraničních vysokých školách.

Ve výuce se snažíme vyhnout oběma extrémům: na jedné straně klasické "české" metodě zaměřené na perfektní znalost gramatiky bez odpovídajících schopností komunikace s cizincem, na druhé straně různým experimentům, které obvykle vedou pouze k jednostranným znalostem.
Naše výuka je založena na komunikaci s lektorem a na využití moderních zahraničních učebnic.
Vedeme v první řadě k porozumění mluvenému i psanému jazyku a ke schopnosti domluvit se s cizincem.

Naším hlavním znakem je maximální flexibilita. Náš lektor bude docházet přímo na Vaše pracoviště, nebudete tedy mít žádné ztrátové časy.
Při přípravě rozvrhu v co největší míře vyhovíme Vašim přáním na čas a místo výuky.
Umožňujeme jednorázové i trvalé změny v rozvrhu i rušení výuky z provozních důvodů až 24 hodin před termínem.

Škola může zajistit dodávku učebnic a slovníků z vlastního knihkupectví.
Učitelé mají k dispozici rozsáhlou knihovnu doplňkové literatury, zejména na gramatiku, konverzaci, pro jazykové potřeby jednotlivých profesí.

V oblasti cizích jazyků můžeme zajistit veškeré služby pro podniky: jazykový audit firmy, outsourcing jazykových služeb, přípravu na cizojazyčná jednání, výuku, překlady, tlumočení, dodávku literatury.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace