Cork Language Centre / Cork - angličtina

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    75048

Popis jazykového kurzu na míru Cork Language Centre / Cork - angličtina

UMÍSTĚNÍ: Cork - druhé největší město Irska - věčně zeleném ostrově, leží na jihovýchodě. Je vzdálené 55 minut letecky od Londýna. Výuka probíhá
v krásné starobylé budově "Wellington House", která splňuje veškeré požadavky pro moderní jazykovou výuku. Škola je akreditovaná a uznávaná řadou organizací, které zaručují špičkovou kvalitu a profesionální lektory, kteří kladou důraz na individuální přístup ke každému studentovi a jeho jazykovým bariérám.

VYBAVENÍ: studentům je po celý den k dispozici knihovna, poslechová učebna, video a počítačová místnost a 24 vybavených učeben. Součástí školy je i kavárna a zahrada určená k relaxaci.

VOLNÝ ČAS: škola nabízí různé odpolední aktivity ke zpříjemnění volného času po výuce - Cork v doprovodu průvodce, video večer, návštěva divadla či koncertu, tanec, bowling apod.

UBYTOVÁNÍ: sobota - sobota, neděle - neděle.
Hostitelská rodina - jednolůžkový pokoj, polopenze, přes víkend plná penze.
Studentský apartmán - (6.6.-5.9.04), jednolůžkový pokoj v apartmánu sdílený s cca 5 dalšími studenty. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, jídelnou, TV
a soc.zařízením. Nezbytná včasná rezervace.

TERMÍNY: celoroční nabídka. Nástupní termíny jsou každé pondělí - pokud není uvedeno jinak.
Sezona A: leden - květen, říjen - prosinec
Sezona B: červen - září

VĚK STUDENTŮ: od 17 let.

KURZY: délka lekce = 55 minut.

Standard Course - 20 lekcí obecné angličtiny za týden, pro všechny stupně pokročilosti, max. 12 studentů ve skupině.

Intensive Courses - 26 lekcí obecné angličtiny za týden, odpolední lekce jsou více zaměřeny na praktické konverzační dovednosti, pro všechny stupně pokročilosti, max. 12 studentů ve skupině.

Combination Course - 20 lekcí obecné angličtiny + 5 lekcí One-to-One.

Examination Courses - 20 lekcí za týden, FCE, CAE, CPE, max. 12 studentů ve skupině, od Intedmediate, 12-ti týdenní kurz s nástupem 22.3., 20.9.04

Executive Courses - pro zaneprázdněné profesionály, 20 nebo 28 lekcí za týden, max. 6 studentů, od Intermediate, od 23 let, speciální nástupní termíny/2 týdenní programy.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace