Chorvatština

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    2443689

Popis jazykového kurzu na míru Chorvatština

K ideálnímu studiu chorvatštiny i všech dalších jazyků je výhodné studovat v malých kroužcích. Budete tedy studovat v kroužku, kde je 4 - 7 studentů , nebo menších. Tímto způsobem se každý dokáže dobře seznámit s jazykem, budete stále zapojeni do výuky nejen s lektorem ale budete si moci hned naučené vyzkoušet v konverzačních sitiacích se všemi zúčastněnými studenty. Podrobně o skupinových kurzech 
Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu. 
Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce 
Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností. 

 

Lektoři

České lektorky absolventky FF UK v Praze, se kterými spolupracujeme dlouhodobě a jedna z nich je i autorkou učebnice chorvatštiny. Kurzy vedou od začátečníků po konverzační úroveň.

Rodilé mluvčí (mluvící česky), které vyučují na univerzitě. Jedna z nich je spoluautorkou učebnice.

Učebnice

Jako základní učebnice v kurzu se používá Chorvatština nejen pro samouky - které je jedna z našich lektorek autorka a druhá na učebnici spolupracovala. K výuce používají lektorky navíc mnoha doplňujících materiálů pro zvládnutí od češtiny dost odlišné chorvatské gramatiky, slovní zásoby a procvičování konverzačních dovedností.

Jako alternativa se používají chorvatské učebnece: Dobro došli, Učimo hrvatsky, Hrvatski za početnike a na pokročilé a konverzační úrovni pak novinové články, další texty a internet.

Firemní výuka chorvatštiny

Náleží mezi vaše firemní obchodní partnery Chorvatsko? Znalost chorvatštiny Vám určitě pomůže nejen při obchodních jednáních, ale i mimopracovních setkáních. Firemní výuka se odvíjí podle Vašich konkrétních požadavků a potřeb společnosti. Výuka může probíhat přímo na pracovišti (ušetříte tak pracovní čas), nebo v klidu v našich pro jazykovou výuku vabavených učebnách v centru Prahy. Intenzitu lekcí a odborné zaměření si určujete sami podle Vašich časových možností. Výuku Vám zajistíme pro začátečníky, mírně a středně pokročilé i na konverzační úrovni.

Přečtěte si podrobněji o FIREMNÍCH KURZECH. 
Také Vám kromě jazykových kurzů nabízíme seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Chorvatska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

<

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu, nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Více o ONLINE VÝUCE - nemusíte ztrácet čas cestou do školy - posadíte se k počítači, spojite se s lektorem v jazykové škole a můžete začít další lekci. Odpadnou Vám čas i prostředky za dojíždění.

Online výuka chorvatštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze a přesto se chcete chorvatsky naučit, zvolte studium online. Internetový online kurz můžete zahájit nejen kdykoliv, ale i odkudkoliv z naší republiky z Chorvatska nebo odkudkoliv ze zahraničí. Výuka chorvatštiny online je podmíněna pouze počítačem trvale připojeným k internetu, volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory. Výhodou je i webová kamera, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Nemusíte se vzdálit z domova nebo kanceláře - stačí zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete zažít...

Ukázka textu

U okviru izložbe Bijenale Kvadrilaterale riječkog Muzeja moderne i suvremene umjetnosti, koja okuplja umjetnike Hrvatske, Italije, Mađarske i Slovenije, a za temu ima relativizam, danas i sutra održat će se dva skupa koja bi trebala pružiti dodatnu informaciju kako o temi izložbe, tako i prilikama na umjetničkoj sceni zemalja koje sudjeluju na ovoj likovnoj manifestaciji.

Chorvatsky se domluvíte:

Chorvatsku, Bosně a Hercegovině a dorozumíte v Srbsku, Černé Hoře a Slovinsku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace