Čeština

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Jazykový kurz na míru

  • ID akce:
    44660

Popis jazykového kurzu na míru Čeština

Kurzy, které nabízíme, jsou šité na míru potřebám klienta. Věříme, že každý člověk je jiný a proto v naší nabídce nenajdete univerzální kurz s předem určenými materiály. Klienti mají různé zájmy, různé cíle a jejich znalosti jsou na různé úrovni. Naše první setkání, které je zdarma, má formu konzultace, při které zjistíme potřeby konkrétního klienta. Na základě této konzultace a na základě našich několikaletých zkušeností s výukou jazyků v České republice připravíme pro zákazníka kurz přesně odpovídající jeho potřebám. Při sestavování kurzu využíváme nejnovější materiály, které jsou na trhu k dispozici, radíme se s každým členem našeho týmu a samozřejmě konzultujeme se zákazníkem. Výsledkem je jazykový kurz, který v největší možné míře odpovídá požadavkům konkrétního klienta. Všechny potřebné materiály jsou součástí kurzu. Neúčtujeme žádné skryté dodatečné ceny. Běžný výukový materiál obsahuje také novinové a časopisecké články, nejnovější události, texty, audio i videokazety. Pro zaručení vašeho úspěchu pravidelně zařazujeme testy a hodnocení.

Každého klienta tak můžeme uspokojit. Nabízíme kurzy s širokým výběrem témat; mezi jinými: finance, marketing, daně, literatura, sport, historie, počítače, věda, medicína, kultura, bankovnictví, světové zprávy, obchodní angličtina, všeobecná angličtina.

Zajisté můžete očekávat výuku gramatiky a korekci, ale především se budete učit od rodilého mluvčího. Je ověřeno, že tento způsob výuky zajišťuje nejrychlejší a nejtrvalejší výsledky.

Rozvrh hodin závisí jen na vás. Časově se naprosto přizpůsobíme vašemu harmonogramu. Běžný týdenní výukový plán zahrnuje dvě hodiny (á 45 minut) dvakrát týdně. Například: úterý 17:00 - 18:30 a čtvrtek 17:00 - 18:30. Někteří studenti upřednostňují náš každodenní intenzívní program.

Platby vám fakturujeme měsíčně. Není nutné platit za výuku předem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace