LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO DĚTI – 3. A 4. TŘÍDA + elearning ZDARMA

 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  1. máje 71 66484 Zastávka u Brna CZ
 • Termín

 • Termín zahájení:
  15.7.2019
 • Termín ukončení:
  19.7.2019
 • Od – do:
  Kurz probíhá celkem 5 dní vždy v Po,Út,St,Čt,Pá 9:00 - 11:45
 • Cena *

 • Cena:
  1690 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:

Popis jazykového kurzu LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO DĚTI – 3. A 4. TŘÍDA + elearning ZDARMA

Nikdo nepochybuje o tom, že znalost anglického jazyka je nezbytnou součástí vzdělání a její důležitost se bude nadále zvyšovat. Anglický jazyk se dnes povinně učí na školách, stačí však několik hodin týdně k jeho bezpečnému zvládnutí? Dá školní výuka Vašemu dítěti vše, co potřebuje? Není výuka zaměřena spíše na biflování slovíček a nezapomíná se tak trochu na to, že je třeba, aby dítě dokázalo především jazyk aktivně používat, mluvit, komunikovat? Má Vaše dítě s angličtinou potíže nebo ho školní výuka nebaví a rádi byste v něm probudili zájem o studium tohoto jazyka? Potom neváhejte, naši zkušení vysokoškolsky vzdělaní lektoři s praxí ve výuce dětí i dospělých mohou Vašemu dítěti ukázat tu správnou cestu, jak na to.

Bližší informace o kurzu LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO DĚTI – 3. A 4. TŘÍDA + elearning ZDARMA získáte na adrese: https://orangeacademy.cz/jazykove-kurzy/anglicky-jazyk-pro-deti-3-4-trida

Termíny pro kurz Letní intenzivní kurz AJ pro děti – 3. a 4. třída

 • 15.7.2019 - 19.7.2019 Pohořelice - Kurz probíhá Hotel Le Cafe celkem 5 dní vždy v Po,Út,St,Čt,Pá 9:00 - 11:45
 • 15.7.2019 - 19.7.2019 Zastávka u Brna - Kurz probíhá celkem 5 dní vždy v Po,Út,St,Čt,Pá 9:00 - 11:45


Objednat účast na jazykovém kurzu - LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ AJ PRO DĚTI – 3. A 4. TŘÍDA + elearning ZDARMA
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace