Zákon o dani z nemovitých věcí

Kurzem Vás provede Ing. Jan Koreček

V roce 2012 absolvoval na Vysoké škole finanční a správní, obor Veřejná správa. Od roku 2016 působí jako vedoucí oddělení majetkových daní a daně…

Základní info

Cíle kurzu

Na semináři si osvojíte znalosti v problematice daně z nemovitých věcí, ověříte si správné postupy při zpracování daňového přiznání pro jednotlivé druhy nemovitých věcí a získáte informaci o dalším legislativním vývoji.

Určeno pro

Seminář je určen daňovým poradcům, auditorům, účetním, ekonomům a všem ostatním, kteří bez průběžného odborného vzdělávání nemohou kvalitně vykonávat praxi.

Obsah kurzu

Daň z pozemků:
• předmět a poplatníci daně
• základ daně včetně příkladů výpočtu jednotlivých druhů pozemků v daňovém přiznání
• osvobození.

Daň ze staveb a jednotek:
• předmět a poplatníci daně
• základ a zvýšení daně včetně příkladů výpočtů v daňovém přiznání
• osvobození.

Správa daně z nemovitých věcí:
• daňové přiznání a placení daně – lhůty pro podání daňového přiznání včetně problematiky spoluvlastnictví.

Odpovědi na dotazy.

Poznámka

Seminář je součástí cyklu „Daňový profesionál® – kompletně“ a jeho modulu „Malé daně – výklad zákonů“. Obsahem semináře je ucelené téma, lze jej proto absolvovat i samostatně. Pokud neobdržíme písemné storno, je objednavatel povinen uhradit plnou cenu dle zaslané objednávky/faktury (více v Obchodních podmínkách). Používáme aplikaci ZOOM, není třeba její instalace. Přístup do on-line učebny zasíláme spolu s prezentací den před konáním on-line výuky, a to zpravidla mezi 12:30 až 15:30. Připojit se můžete z počítače i mobilu. V průběhu můžete získat odpovědi na vaše dotazy. Po celou dobu konání lze využít naši technickou podporu (tel. 777 741 787), se vším vám pomůžeme. Pořízení zvukového či obrazového záznamu on-line vysílání není povoleno. On-line vysílání je realizováno společností 1. VOX a.s.

Zákon o dani z nemovitých věcí

Vybraný termín:

7.3.2024  ONLINE Upřesnující informace k termínu

Cena

Termíny kurzu

ONLINE
Tento termín

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a sedm ? Součet zapište číslicemi.