Advanced Open Water Diver

kurz

Základní info

Pokračovat v dalším potápěčském dobrodružství je jedna z nejlepších věcí, kterou můžete udělat. Kurzy následného vzdělávání (Advanced open water diver, Rescue diver ….) vám umožní:

* naučit se dalším dovednostem
* získáte více nezávislosti jak pod vodou tak i v jejím okolí
* lépe porozumíte podvodnímu světu
* budete se moc potápět tam, kde se mohou potápět jen zkušení potápěčiTento kurz se skládá z pěti samostatných ponorů na volné vodě. Dva z těchto ponorů jsou povinné – hloubkový a navigační ponor a tři ponory si můžete zvolit dle Vašich zájmů. Mezi tyto volitelné ponory patří například:


* noční ponor
* ponor z lodi
* ponor v proudu
* podvodní přírodovědec
* ponor v suchém obleku
* vrakový ponor
* a další ...
V tomto kurzu nejsou žádné zkoušky ani testy. Teorii k jednotlivým ponorům studujete samostatně z knihy a na setkáních s instruktorem pouze probíráte nejasnosti a připravujete konkrétní plán ponoru. Ponory nemusíte absolvovat všechny najednou, tento kurz není nijak časově omezen. Záleží jenom na Vás, kdy budete mít chuť jít se potápět. V případě, že splníte pouze tři ponory, můžete se stát ADVENTURE DIVER.

TIP: Kurz Advanced open water diver lze spojit s kurzem NITROX DIVER. Dva z kurzových ponorů můžete absolvovat s obohaceným vzduchem a na závěr získáte rovnou dvě kvalifikace.

Advanced Open Water Diver

Vybraný termín:

 Praha

Cena
6 900 Kč

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.