SAFe® Agile Software Engineering

Základní info

Scaled Agile Framework (SAFe®) pomáhá podnikům řešit významné výzvy vývoje, dodávání softwaru a systémů podnikové třídy v co nejkratším udržitelném čase. Jedná se o online, volně dostupnou znalostní bázi osvědčených vzorců pro implementaci softwaru a systémů Lean-Agile v podnikovém měřítku.

SAFe synchronizuje spolupráci a poskytování pro velký počet agilních týmů. Škálovatelný a konfigurovatelný SAFe umožňuje každé organizaci přizpůsobit jej vlastním obchodním potřebám. Podporuje menší řešení pro 50–125 zaměstnanců i složité systémy, které vyžadují tisíce lidí.

Disciplína softwarového inženýrství se v posledních desetiletích vyvinula se zavedením principů a postupů Lean-Agile a DevOps. Nové dovednosti a přístupy pomáhají organizacím dodávat softwarově orientovaná řešení rychleji, předvídatelněji a ve vyšší kvalitě. Během tohoto třídenního kurzu zaměřeného na workshopy se účastníci naučí základní principy a postupy, které tvoří disciplínu Agile Software Engineering.

Certifikovaný SAFe® Agile Software Engineer je členem agilního týmu, který rozumí základním principům a postupům, které tvoří disciplínu Agile Software Engineering. Agilní softwarový inženýr chápe, že nepřetržitý tok poskytování hodnoty a budování kvality umožňují moderní postupy včetně technických postupů XP, vývoje řízeného chováním (BDD) a vývoje řízeného testováním (TDD). Agilní softwarový inženýr také využívá osvědčené postupy pro detaily, modelování, navrhování, implementaci, ověřování a ověřování příběhů v rámci SAFe Continuous Delivery Pipeline.

Během tohoto třídenního kurzu budete znát postupy, které zabudují kvalitu do kódu (abstrakce, zapouzdření, záměrné programování) a návrhů (SOLID, Návrhové vzory). Účastníci také pochopí, jak softwarové inženýrství zapadá do širšího kontextu řešení a jejich roli při spolupráci na záměrné architektuře a DevOps.

SAFe® Agile Software Engineering

Vybraný termín:

14.9.2022 –  17.9.2022  Online

Cena
51 740 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je pět a jedna ? Součet zapište číslicemi.