Příprava na získání certifikátu ECDL ?

Kurz na míru

Základní info

ECDL je nadnárodní iniciativa, podporující růst počítačové gramotnosti. ?ECDL koncept s jednotným způsobem objektivního testování a mezinárodně platnými certifikáty pro uživatele výpočetní techniky se rychle stává standardem ve většině evropských i mnoha zámořských zemích. Řada významných firem a státních institucí, od společnosti Coca-Cola, přes Siemens, významné bankovní domy západních zemí nebo telekomunikační společnosti jako Nortel, integrovala ?ECDL do vzdělávacích programů svých zaměstnanců. V řadě zemí EU je certifikát ?ECDL jedním ze základních předpokladů pro získání pracovní pozice ve státní správě.

Získání certifikátu je podmíněno úspěšným absolvováním testů v sedmi oblastech, které vystihují nejdůležitější znalosti, potřebné pro práci s počítačem. Společnost ICZ je akreditovaná k provádění testů na získání certifikátu ?ECDL. Příprava je rozdělena do čtyř etap:

Dotazník pro zjištění úrovně znalostí jednotlivých uchazečů
Přípravné školení
Opakovací školení
Testování
V případě, že uchazeč složí zkoušku ze všech sedmi tématických oblastí ( ?ECDL Komplet), dostane ?ECDL certifikát a ?ECDL průkaz.

Příprava na získání certifikátu ECDL ?

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.

Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci.

Nebo použijte poptávkový formulář.