Pokročilá konfigurácia WiFi -Catalyst 9800

Základní info

Cíle kurzu

Seznámit se s pokročilým designem bezdrátových LAN sítí (WLAN/WiFi) založených na kontrolérech s IOS-XE (Catalyst 9800, Catalyst 9100), jejich implementací do stávající infrastruktury LAN včetně centralizovaného management systému a zajištění bezpečnosti. Cílem kurzu je i seznámit účastníky s řešením problémů v sítích WLAN. Kurz není orientován na starší platformy s AireOS (3504, 5520). Tyto jsou obsaženy v kurzu WL2 (kurz WL2 pouze na poptávku)

Obsah kurzu

- Funkční model - Tags & Policy- AP Groups & VLAN groups- AP priority and HA, HA SSO, SMU & ISSU - Optimalizace RRM & CleanAir- 802.1x & PKI & EAP- Cisco Identity Services Engine (ISE)- Konfigurace spolupráce ISE a WLC - PSK, MPSK, iPSK- Cisco Prime Infrastructure- Řízení WLAN pomocí Cisco Prime- Mapy a map editor, plánovací mód- Konfigurace FlexConnect- Služby Guest Access- AVC & profiling- QoS & Air Time Fairness & mDNS- Troubleshooting- Implementace Lokalizačních služeb

Předpoklady

- Pro plné načerpání znalostí v tomto školení doporučujeme mít předchozí znalosti v rozsahu certifikace CCNA, nebo v rozsahu školení A0, A1, A2 a absolvování školení WL1.

Studijní materiály

- Na školení formou on-site účastníci obdrží tištěnou verzi studijních materiálů.- Na školení formou online účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů.

Pokročilá konfigurácia WiFi -Catalyst 9800

Vybraný termín:

7.8.2023 –  10.8.2023  Bratislava 2 Upřesnující informace k termínu

Cena
1 820 Euro + 20% DPH

Termíny kurzu

Bratislava 2
Tento termín

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a čtyři ? Součet zapište číslicemi.