Logo EduCity
Největší on-line nabídka vzdělávaní
Meetings.cz - konferenční prostory
Vyhledat na EduCity
Zvolte region
kapacita
Najdi
Najdi
 
 

PORADENSTVÍ
nabídka konzultací a poradenství
Finanční Firemní Personální IT
PORADENSKÉ FIRMY
KURZY NA MÍRU
na základě potřeb Vaší firmy
Manažerské kurzy Projektové řízení Počítačové a IT kurzy Jazykové kurzy Komunikační a prezentační dovednosti Obchodní dovednosti Personalistika a osobnostní rozvoj Marketingové kurzy Účetní a daňové kurzy Finanční kurzy Systémy řízení a ISO Technické kurzy Právo a legislativa Bezpečnostní kurzy Outdoor a indoor Sport a umění Ostatní kurzy Školení interních lektorů Překlady a tlumočení
vhodné prostory pro firemní akce

 Termín konání:

 Počet účastníků:
 Požadovaná lokalita:

Jméno:   
Heslo:   
  
přihlášení
DODAVATELE


Vyplňte své přihlašovací údaje
Uživatelské jméno
 
Heslo

Zapomněli jste Vaše heslo či login do EduCity?
Zašlete nám na adresu heslo@educity.cz email s Vaším jménem, příjmením a názvem společnosti, obratem Vám na email zadaný při registraci zašleme Vaše přístupové údaje.
registrace
DODAVATELE

Pokud Vaše firma ještě není zaregistrována jako dodavatel, zašlete nám prosím potřebné informace prostřednictvím registračního formuláře.

Registrace na EduCity vám umožní prezentovat vaši společnost a nabídku vašich firemních i otevřených vzdělávacích akcí na www.EduCity.cz v registrované části Moje EduCity.

Registrace vaší společnosti na EduCity je zdarma. Na základě vašich kontaktních údajů vám zašleme více informací o formách placené i neplacené prezentaci vašich služeb na EduCity a dalším postupu.

Rádi zodpovíme Vaše otázky.

Kontakt:

Email: support@educity.cz
Tel: +420 222 744 111, Fax: +420 222 745 553
IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha
www.ivitera.com

VEŘEJNÉ KURZY
přístupné všem zájemcům
Manažerské kurzy Projektové řízení Počítačové a IT kurzy Komunikační a prezentační dovednosti Obchod a prodejní dovednosti Personalistika a osobnostní rozvoj Konference a veletrhy Marketingové kurzy Účetní a daňové kurzy Finanční kurzy Pomaturitní studium MBA a BBA programy Systémy řízení a ISO Rekvalifikace, Rekvalifikační kurzy Právo a legislativa Bezpečnostní kurzy Technické kurzy Školství, zdravotnictví a sociální oblast Sport, umění a ostatní kurzy Vysokoškolské studium Školení interních lektorů
ŠKOLICÍ FIRMY
EduCity PŘEDSTAVUJE
O NÁS
PARTNEŘI EduCity