|
|
|
Název
|
Pravidelné hodnocení zaměstnaců |
|
Popis
|
Obsah semináře: * Typy a metody pravidelných hodnocení výkonů zaměstnanců a jejich možné přínosy pro firmu a pro zaměstnance * Úskalí posuzování lidí a jejich výkonu * Vedení pracovníků ke zvyšování jejich odpovědnosti za vlastní výkon a jeho zlepšování pravidelnými hodnotícími pohovory * Příprava manažerů a zaměstnanců na hodnotící pohovor * Obsah a úskalí posuzování lidí a jejich výkonu * Příprava zaměstnanců na hodnotící pohovor * Věcné vedení hodnotících dialogů o pracovním výkonu, o příležitostech a podmínkách k jeho zlepšení a o perspektivách zaměstnance - nácvik komunikačních dovedností řízení dialogu, zvládání námitek, výmluv a emocí * Závěr hodnotícího pohovoru - dovednost dosáhnout kontrolovatelného závazku hodnoceného ke změně pracovního chování a zlepšení výkonu * Následné aktivity hodnotitelů, personálního útvaru a managementu firmy Cíl semináře: * Seznámit účastníky s možnostmi užívání pravidelných hodnocení jako účinného nástroje řízení, jako prostředku posilování firemní kultury, zlepšování vnitrofiremní komunikace a trvalého zlepšování výkonnosti firmy * Prohloubit dovednosti účastníků hodnotícím rozhovorem účinně korigovat pracovní chování a výkon podřízených, posilovat jejich motivovanost, odpovědnost za vlastní výkon a výkonnost firmy * Seznámit účastníky s technikami usnadňujícími zvládání obtížných situací při vedení hodnotících rozhovorů (rozhovory s uzavřenými lidmi, kteří vždy dovedou zdůvodnit vlastní nedostatečný výkonů "objektivními příčinami") Cílová skupina: * Dvoudenní seminář je určen personalistům, manažerům a liniovému managementu
|
FORMÁTOVAT PRO TISK
Vyberte si z TOP nabídek práce na JobCity. Vybírejte si z nejlepších nabídek na trhu a posuňte Vaši kariéru opět o krok dál!
|
| Pozice |
Firma |
Lokalita |
Datum vložení |
| Pracovník pro řešení problémových úvěrů fyz.osob – Praha |
Československá obchodní banka, a.s. |
Hl.m. Praha |
22.12.2008 |
| HEAD OF ICT Development department - Prague |
Československá obchodní banka, a.s. |
Hl.m. Praha |
2.1.2009 |
| Controller |
Česká pojišťovna a.s. |
Hl.m. Praha |
8.1.2009 |
| SPECIALISTA ODDĚLENÍ KONTROLY KVALITY |
Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. |
Středočeský |
2.1.2009 |
| Konzultant lidských zdrojů - zkrácený úvazek, Plzeň |
Komerční banka, a.s. |
Plzeňský |
2.1.2009 |
| Zástupce manažera pobočky - Balabenka, Praha (Zn.KM) |
Česká spořitelna, a.s. |
Hl.m. Praha |
8.1.2009 |
| PRÁVNÍK - Praha |
Československá obchodní banka, a.s. |
Hl.m. Praha |
30.9.2008 |
| Trenér prodejních dovedností - Brno (Zn.HM) |
Česká spořitelna, a.s. |
Jihomoravský |
29.12.2008 |
| Koordinátor přípravy zaměstnanců |
ČEZ, a. s. |
Moravskoslezský |
8.1.2009 |
| Manažer externího prodeje - externí spolupráce s ČS |
Česká spořitelna, a.s. |
|
11.3.2008 |
Jste-li dodavatel v oblasti firemního či veřejného vzdělávání a chcete zveřejnit vaši nabídku na EduCity, registrujte se prosím zde.
|
|